Kuru soğan ve şeker

Kuru soğan ve şeker ile grip ve benzeri hastalıklara karşı tedavi ve korunma

Kuru soğan ve şekerBitkisel tedavide Türkiye’de az bilinen bir yöntemi sizlere sunuyoruz:

Burada göreceğiniz videoda, kuru soğan ve şeker ile grip başta olmak üzere, birçok hastalığa karşı sağlığınızı korumak veya tedavi için yüzde yüz doğal muhteşem bir şifalı bitki – daha doğrusu sebze – formülü gösteriliyor.

Kuru soğanOrta boy bir kuru soğanı alıp bir bıçak ile kahve fincanı şeklini alacak şekilde içini oyun. Bir tatlı kaşığı ile soğanın içindeki oyuğu toz şeker ile doldurup, 12 ila 24 saat bekleyin. Bu süre sonunda soğuk algınlığı, grip, vb. hastalıklara karşı bire-bir koruyucu ya da çabucak iyileştirici  güce sahip mucizevi bir şurup elde etmiş olacaksınız. Üstelik tadı da hiç fena sayılmaz. Harika!

“Kuru soğan ve şeker ile grip ve benzeri hastalıklara karşı tedavi ve korunma” üzerine 6 yorum

  1. bence denemede yarar var ben deniycem çünkü bende astım başlangıcı çıktı ve bunu ilerletmeden nasıl geçitrebilirim diye nerdeyse her duyduğumu araştırıp uyguluyorum iyide geliyo.bu soğan ve şekr de astıma iyi geldiğini duydum ve gördüm yengem astım başlangıcı vardı oda bu karışımla astımı yendi şimdi sıra bende.

  2. sevgilhocam ben atmisuc yasindayim sekkiz yildir seker tansiyon hastasiyim kilom doksan ben yurt disinda calismaktayim gunluk sabahlari yemekten once altimiligiam hap yemektensonra binlik aliyorum kan sekerim ackirnina yoz atmis oluyor sizden ricam bana ne onerirsiniz onereceginizbitgi kurunu gonderebilirmisiniz size zahmet holanda