Sigarayı bırakmak

İbrahim Saraçoğlu’ndan Sigarayı Bırakmak ve Hafızayı Geliştirmek için Bitkisel Kürler

Sigarayı bırakmak
Prof. Dr. İbrahim SaraçoğluTelevizyonda Sıradışı programına katılan Prof. Dr. İbrahim Saraçoglu, hafızasını güçlendirmek isteyenler için önerdiği havuç kürünün, sigara içenler tarafında kullanıldığında bir işe yaramayacağı bilgisi üzerine, sigarayı bırakmak isteyenler için karabaş otu bitkisinden hazırlanan bitkisel kürün hazırlanışını ve kullanım şeklini anlatıyor.

“İbrahim Saraçoğlu’ndan Sigarayı Bırakmak ve Hafızayı Geliştirmek için Bitkisel Kürler” üzerine 6 yorum

  1. İbrahim Saraçoğlu’nun Bitkisel Kürler Rehberi adlı kitabında da geçen havuç kürü (ancak sigara içmiyor olmanız gerekiyor) ve bitkisel formüller dışında balık yağında bulunan Omega 3 hafızayı güçlendirmekte çok etkilidir.

  2. hocam bende çok unutkanlık ve dikkat dağınıklığı var buda bende strese yol açıyo nasıl kurtulabilirim ve sabahlarıda yataktan kalkamıyom vücudumu kaldıramıyom bu uyku probleminden nasıl kurtulabilirim şimdiden teşekkürler.

  3. iyi akşamlar hocam bende regl sorunu var her ay düzensiz oluyorum bekarkende böyleydi ama evlenince bu düzensizlik gerginlik veriyo soğan kürü dediniz ama onu uygulayamadım tiksindim lütfen bana bi çare hocam bide bende korku panik var bu durum kalbime ağrı çarpıntıya yol açıyo bundan nasıl kurtulabilirim.