Seksi Spor Muhabiri Erin Andrews’un Fotoğrafları ve Video Klipleri

Erin AndrewsESPN’de spor muhabirliği yapan Erin Andrews spor tarihindeki gelmiş geçmiş en popüler spor muhabiri – bunun en büyük sebebi harika fiziği, spor konusundaki inanılmaz bilgisi ve çok fazla sayıda Internet bağlantısına sahip abaza erkek. Erin Andrews erkekler üzerinde gerçekten büyük bir etkiye sahip. O söz konusu olduğunda spor koçları ona hiçbir konuda itiraz edemiyor, sporcular ne yapacağını şaşırıyor, fakat tüm bunlar Erin’i şımartmıyor.

Erin Andrews 4 Mayıs 1978 Lewiston, Maine doğumlu ve halen ESPN için spor haberleri muhabirliği yapıyor. 2007 ve 2008’de Playboy dergisinde Amerika’nın en seksi spor muhabiri seçilen  Erin Andrews son günlerde tüm dünyanın gündemini bir röntgencilik skandalıyla meşgul ediyor:

Erin Andrews-d-216 Temmuz 2009’da bir otel odasının kapısının deliğinden çekilip daha sonra  “NSFW POA” adlı bir siteye yüklenen çıplak bir sarışın kadın videosunun ünlü bir spor muhabirine ait olduğu ve bu kişinin de Erin Andrews olduğu belirtilmiş. Ertesi gün Erin Andrews avukatını gerekli yetki ve vekaleti vererek, PRNewswire aracılığıyla videodaki kadının kendisi olduğunu ve video çekiminin kendi bilgisi ve izni olmadan yapıldığına dair bir demeç vermesini istemiş.

Erin Andrews (cc) bazı hakları saklıdır (Creative Commons Attribution ShareAlike 2.0)
Erin Andrews (cc) bazı hakları saklıdır (Creative Commons Attribution ShareAlike 2.0)

Erin Andrews’un çıplak videousunun aslında ilk olarak 17 Şubat 2009’da bir Fransız sitesi olan Dailymotion’a yüklendiği ve aylarca Google aramalarından ulaşılabildiği anlaşıldı. Temmuz ayında ESPN’in Dailymotion.com ile temasa geçip, videoyu siteden kaldırmasını istemesi üzerine, çekimlerin Erin Andrews’a ait olduğu anlaşılmış.

Mahkeme kararıyla video yayınlandığı diğer sitelerden de kaldırtılmış ve çekimini yapan / sitelere yükleyen kişinin kimliği ve bulunduğu lokasyonun tespit edilmesi için çalışmalar tamamlanmış. Bir söylentiye göre, daha sonra,  çekimi yapanın içeriden biri, yani ESPN’in kendi çalışanlarından biri olduğu ortaya çıkmış.

Günümüz teknolojisinde dijital video çeken cihazların birçoğu filmlerin Dünya’nın hangi bölgesinde çekildiklerini video dosyasının sayısal bilgileri içine kaydedebiliyor. Hangi dosyayı, nereden hangi siteye yüklediğiniz de kayıt altına alınabiliyor.

Erin Andrews ve avukatı bu olayın cezasız kalmaması için girişimlerini sürdürürken, mahremiyete tecavüz, erkeklerin dünyasında bu mesleği yapan bir kadının yeri gibi yeni tartışmalar ortaya çıkıyor.

Söz konusu video dünya çapında popülerlik kazanmış durumda. Erin Andrews’un Eylül ayında işine geri dönmesi bekleniyor.

Erin Andrews Video Klipleri

[flashvideo filename=”/wp-content/flvids/Erin-Andrews.flv” /]

Erin Andrews bir maçtan önce sporcularla konuşurken

[flashvideo filename=”/wp-content/flvids/ErinAndrews-rontgen-videosu.flv /]

FOX kanalından Bill O’Reilly ESPN muhabiri Erin Andrews’un çıplak röntgen videosu hakkında konuşuyor – 22/07/2009

[flashvideo filename=”/wp-content/flvids/Bruce%20Pearl%20feels%20up%20Erin%20Andrews.flv” /]

Bruce Pearl ve Erin Andrews maç arasında konuşurken

Erin Andrews Fotograf Galerisi

[imagebrowser id=5]

[nggallery id=5]

“Seksi Spor Muhabiri Erin Andrews’un Fotoğrafları ve Video Klipleri” üzerine 6 yorum

  1. erin andrews peephole videosu dedikleri şey röntgencilik skandalında gizlice otel odasında duvar ya da kapıdaki bir delikten çekilen video. erin andrews soyunukken çekilmiş bir röntgenci tarafından. muhtemeln bir espn çalışanı.