Araç Muayene Randevu Sistemi

TÜV Türk

Başlıca illerdeki TÜV Türk istasyonları randevu sistemiyle çalışmaya başladı.

Araç muayene istasyonlarındaki sıra bekleme sorununu ortadan kaldırmak için randevulu sisteme geçildi. 15 Mart 2009 Pazar gününden itibaren Ankara ve İstanbul’daki istasyonlar randevu vermeye başladı. Bunu İzmir ve Bursa gibi başlıca iller izliyor.  Bu tarihteki ayın sonunda araç muayene istasyonlarında yoğunluk yaşanan 14 ilde randevulu sisteme geçilmiş oldu.

Randevular 0212 444 80 08 numaralı telefondan ya da www.tuvturk.com.tr internet adreslerinden alınabiliyor.

Bu yazının yayımlandığı tarihte, alternatif olarak şu sitelerden de randevu alınabiliyordu:

www.ulastirma.gov.tr, www.ubak.gov.tr ve www.kgm.gov.tr

“Araç Muayene Randevu Sistemi” üzerine 14 yorum

  1. Çok güzel ve sistemli çalışıyorlar.

    Ben geçen ay aracımı muayene etmeye gitmeden önce randevuyu Internet’de TÜV Türk’ün sitesinden (www.tuvturk.com.tr ) almıştım. Orada verdikleri randevu ve işlem saatine dakikası dakikasına uydular.

    Gayet başarılı.

  2. 22.12.2009 günü saat 9.45 de 84.cü sırayı aldım saat 16.45de 33.üncü sıraya gelmişti 7 saat bekledim otomabilimin muayenesini yaptıramadım muğla tüvtürküne teşekkür edeyim bari

  3. Araç Muayene, Araç Muayenesi, Araç Muayene iStasyonLarı, Araç Muayene ücretleri, TüvTürk Randevu, TüvTürk Daha Ayrıntılı Randevu Almak, TüvTürk Araç Muayene

  4. Yeni kurulduğunuz da ve muayeneye geleceğim de çok kolay aldığım Randevuyu bu kez çok karmaşık ve ulaşamaz hale getirmişiniz.Lütfen yarın için Randevu rica ediyorum.