Hakkında

GO-Blog CamiasıGO-Blog deneysel bir web günlüğü projesi olarak çeşitli kaynaklardan gelen bilgilerin arşivlendiği bir web sitesi olarak 2006 yılının Eylül ayında kurulmuştu.

Sitenin kategorilerini teşkil eden kendi ilgi alanlarımı konu alan yazılarım ve yine kaynak gösterilmek suretiyle başka sitelerden alıntı yazılar da içeriyor.

Kullanım koşulları

Çeşitli kaynaklardan gelen metin, ses ve görüntülerin yer aldığı metin, görsellerdeki (resim, fotoğraf, çizim, animasyon ve videolardaki)  içerikler sadece “bilgilendirme” amaçlıdır.

GO-Blog, hiç bir koşul ve şart altında, amatör veya uzman tarafından verilen tavsiye, görüş, tahmin ve bilgilerin güvenliğini, doğruluğunu veya tamlığını taahhüt veya garanti etmemektedir. Sitede yer alan metin ve videoların içeriklerindeki bilgi, tahmin ve tavsiye niteliğindeki verilerin herhangi bir amaçla kullanılması veya uygulanması neticesinde meydana gelebilecek olan her türlü doğrudan veya dolaylı, maddi veya manevi zarar, ziyan, hasar, ölüm, hastalık gibi sonuçlardan GO-Blog’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

GO-Blog sitesinde yer alan yazı ve videolara, site üyeleri tarafından görüş ve düşüncelerini paylaşmak amacıyla yapılan yorumlardan dolayı doğabilecek sorumluluk, sözkonusu fikir ve düşüncelerini açıklayan site üyelerine ait olup, GO-Blog’un görüş ve düşünceleri denetleme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Bu sitede ne(ler) var?

GO Web İçeriği

Amatör kısa film yapımı & senaryo yazma konusunda sinematografi notları.

Bunun dışında güncel konularda haberler (aktüalite), sağlık, beslenme, e-devlet hizmetleri, bilgisayar (sadece Windows PC’ler değil, aynı zamanda Apple Macintosh’lar ve Mac OS X), Internet, bilişim, televizyon, sosyal dayanışma, yemek tarifleri, mizah ve çeşitli sosyal etkinlikler hakkında içerik bulabilirsiniz.

Çalışmayan Linkler?

Eğer sitedeki yazılarda emin olduğunuz bir yanlışlık, çalışmayan linkler veya indirilemeyn dosyalara rastlarsanız lütfen irtibat sayfasını kullanarak durumu site yöneticisine bildirin. İrtibat sayfasından gönderilen tüm mesajlar dikkate alınmaktadır.

Merak ettiklerinizi sorun

İletmek istediğiniz mesajlarınız için İrtibat sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorumlarınız önemli

Bu sitede her yazının metninin tamamının bulunduğu sayfanın altında konu hakkında kendi yorumlarınızı ekleyebileceğiniz küçük bir form var. Bu form aracılığı ile yorumunuzu yazarak kendi sesinizi duyurabilirsiniz.

Sağlık, genel kültür, sanat, sinematografi, e-devlet, mizah – iyi yaşamaya dair ipuçları ve püf noktaları…